Klienci

Kancelaria miała przyjemność nawiązać współpracę z przedsiębiorcami działającymi w branżach ubezpieczeniowej, motoryzacyjnej - dealerskiej, architektoniczno - budowlanej, energii odnawialnej i nowoczesnych technologii, a także produkcji i przetwórstwa żywności, którzy pozostają potentatami w swoich dziedzinach, zarówno w skali krajowej jak i europejskiej.

W ramach swojej działalności Kancelaria objęła stałym bądź doraźnym doradztwem i pomocą prawną min.:

Klienci o nas

  • Pełne zaangażowanie w sprawy Klienta, dbałość o najdrobniejsze nawet detale, doskonały kontakt z Kancelarią, to tylko niektóre z cech Falco & Ziemak-Lis Radcy Prawni i Adwokaci Sp. p., wyróżniających ich na tle konkurencji.
  • Współpracujemy z Kancelarią od wielu lat i nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z poziomu jakości świadczonych na naszą rzecz usług prawnych.
  • Młody, energiczny i najbardziej zdeterminowany zespół prawników z jakim kiedykolwiek pracowaliśmy. Falco & Ziemak-Lis Radcy Prawni i Adwokaci Sp. p. to prawnicy dla których każda sprawa jest równie ważna, poświęcają Klientowi maksimum czasu i uwagi.
  • Z perspektywy wieloletniej współpracy z Kancelarią, możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że nasze interesy powierzyliśmy doskonałym specjalistom w swoim fachu. Na szczególnie wysoką ocenę zasługuje pełne zaangażowanie w każdą z prowadzonych spraw oraz wyjątkowa dbałość o dopilnowanie terminów realizowanych prac.
  • Falco & Ziemak-Lis Radcy Prawni i Adwokaci Sp. p. to rzetelny, błyskotliwy i profesjonalny zespół prawników który nigdy nas nie zawiódł. Nie ma dla Nich sytuacji bez wyjścia, ani problemów których nie da się rozwiązać. Sporządzane przez Kancelarię ekspertyzy i podejmowane w naszym interesie, szeroko rozumiane działania prawne, wielokrotnie przesądzały o powodzeniu realizowanych przez nas inwestycji.
  • Bardzo sprawnie i skutecznie działająca Kancelaria. W pełni zaangażowani w potrzeby Klienta znajdują właściwe ścieżki na bezdrożach spraw trudnych i zawiłych. Nadają właściwy ton sprawom, zawsze terminowi, dobrze zorganizowani i przygotowani merytorycznie.

Skontaktuj się z nami:

501 467 886